Login

Haberler

29-30 Mayıs 2013

Dedeman Hotels Resorts Internatıonal Cathic 2013e Altın Sponsor Oldu

Dedeman Hotels Resorts Internatıonal Cathic 2013e Altın Sponsor Oldu

Turizm ve eğlence sektöründe Türkî Cumhuriyetler için yatırım fırsatlarının değerlendirileceği Orta Asya ve Türkiye Otel Yatırım Konferansı 29-30 Mayıs 2013 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek.

Türkiye'nin ilk uluslararası otel zinciri olan Dedeman Hotels & Resorts International, bu prestijli organizasyonda Altın sponsor olarak destek vermenin ayrıcalığını yaşıyor.

65'ten fazla yerel ve global lideri ağırlayarak CATHIC Konferansı, global otel yatırımcıları ve işletmecilerine, fırsatları ve zorlukları tartışma ortamı sunarken aynı zamanda yeni anlaşmalara imza atma fırsatı da tanıyacak. Türkiye otel yatırım endüstrisinde başarının nasıl yakalanabileceğinin vurgulanacağı konferansta, otelcilik sektörünü ileri taşıyan gücün öncülüğünü yapan yeni yatırımcılar bir araya gelirken global ve bölgesel güncellemelerin altı çizilecek. Türk otel sektörünün Avrupa ve Dünya çapındaki konumunun ve geleceğinin ele alınacağı konferansta aynı zamana Türkiye'yi sektörde ileri taşıyan unsurlar da vurgulanacak.

Haberler
E-BÜLTEN