Dedeman Ana Sayfa
Login

Fırsatlar

Dedeman Konya’da Haftasonu Keyfi Artıyor...

<ar:tag/>

Dedeman Hotels & Resorts International, “Keşfedecek çok yer, çok Dedeman var!” söyleminden yola çıkarak misafirlerine çok özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Dedeman Konya, haftasonu konaklamaları için promosyonlu fiyatlarla misafirlerini bekliyor. 


Yıl sonuna kadar hafta sonu konaklamalarını kapsayan, %40’a varan indirim kampanyasına ek olarak Dedeman Konya’yı tercih edecek misafirleri indirimli hizmetler bekliyor. Otelde konaklayacak ve hızlı tren biletini gösteren misafirler ekstra harcamalarında %20 indirim fırsatı yakalıyor. Dedeman Konya’da açık büfe sabah kahvaltısının da dahil olduğu kampanya hafta sonu konaklamalarını daha da özel kılıyor.

Misafirler, kültür ve turizm cenneti Konya şehrinin, sema ayinleriyle öne çıkan Mevlana Kültür Merkezi’ne ücretsiz düzenlenen turdan faydalanırken birçok müzeyi de ziyaret etme şansı yakalayacak. İster tarih dolu şehirleri keşfetmek, ister doğayla baş başa olmak için planlanan seyahatlerde, konuklar “Geleneksel Dedeman Misafirperverliği”ni ve kalitesini çok özel indirim fırsatıyla yaşayacaklar. 

Özel Fırsatlar
E-BÜLTEN