Login

Haberler

 • Dedeman Tokat Açıldı

  Dedeman Tokat Açıldı 10 Mayıs 2017

  Dedeman Grubu, Türkiye’deki otel zincirine yeni bir halka ekledi. Tokat Merkez’de 143 oda kapasitesiyle hizmet verecek olan, şehrin ilk 5 yıldızlı oteli Dedeman Tokat,  misafirlerini ağırlamaya başladı.
  Ayrıntılı Bilgi
 • Dedeman Loyal Club ile konakladıkça ödül, fırsat ve avantaj kazanın

  Dedeman Loyal Club ile konakladıkça ödül, fırsat ve avantaj kazanın 28 Nisan 2017

  Dedeman Loyal Club’a üye olarak, Dedeman Otelleri’nde yapacağınız konaklamalarınızın her anında sizi ayrıcalıklı kılan ödüllere, sayısız avantaj ve fırsatlara sahip olabilirsiniz. Dedeman Loyal Club’ın, Avantaj Card, Plus Card ve Elite Card’larının sizlere özel sunacağı ödüllerden faydalanabilirsiniz. Siz de Dedeman Loyal Club’ın ayrıcalıklı dünyasına katılın, kartınızın sunduğu fırsatları keşfetmeye başlayın.

   

  Ayrıntılı Bilgi
 • İhtişamlı düğünlerin adresi Dedeman İstanbul

  İhtişamlı düğünlerin adresi Dedeman İstanbul 25 Nisan 2017

  Dedeman İstanbul, geniş ve yüksek tavanlı balo salonu, modern mimarisi ve özel lezzetleri buluşturan menüleriyle dünya evine girecek çiftlerin hayallerine ev sahipliği yapıyor. Hayatlarının en özel gününü sevdikleriyle geçirmek isteyen çiftler düğünün ardından ister otelin kral dairesinde, isterlerse de boğaz manzaralı Dedeman İstanbul Roof Restaurant & Bar’da after party ile mutluluklarını kutlamaya devam ediyor

  Ayrıntılı Bilgi
 • Park Dedeman’dan çevreye duyarlı, sürdürülebilir turizm hizmeti

  Park Dedeman’dan çevreye duyarlı, sürdürülebilir turizm hizmeti 29 Mart 2017

  Park Dedeman Levent, Leed Gold, Gold Grening Hotel ve Yeşil Yıldız sertifikaları ile çevreye duyarlı, sürdürülebilir turizm hizmeti sunuyor. Çevre dostu yapısı ve modern mimarisi ile şehir otelciliğinde örnek yapılardan bir olan Park Dedeman Levent, su tüketiminde yüzde 40, elektrik tüketiminde yüzde 18 tasarruf sağlıyor.

  Ayrıntılı Bilgi
 • Sanatseverlerin yeni adresi: RC Art Gallery

  Sanatseverlerin yeni adresi: RC Art Gallery 25 Mart 2017

  Dedeman İstanbul, bünyesinde açtığı RC Art Gallery ile sanatseverlerin buluşma noktası oldu. White House/USA koleksiyonunda eserleri bulunan Spyros Georgas’a e ev sahipliği yapan RC Art Gallery sanat meraklılarına keyifle gezilebilecek sergiler sunuyor. Evreni, hayatı ve bireyi anlamak ve yorumlamak adına Türk sanatseveri için yeni bir kapı niteliğinde olan Spyros Georgas resimleri, 27 Mart 2017 tarihine kadar Dedeman İstanbul’da ziyaretçilerini bekliyor.
  Ayrıntılı Bilgi
E-BÜLTEN