Login

Haberler

 • Gezgin İle Dedeman Otelleri’ni Keşfedin…

  Gezgin İle Dedeman Otelleri’ni Keşfedin… 11 Ekim 2013

  Türkiye’nin en yaygın oteller zinciri Dedeman Hotels & Resorts International, “Keşfedecek çok yer, çok Dedeman var!” söyleminden hareketle Dedeman Facebook hesabı üzerinden hayata geçirdiği “Gezgin” in seyahat notlarını meraklılarıyla buluşturuyor. Eylül ayında başlayan proje kapsamında Gezgin, Türkiye’yi adım adım dolaşırken, Dedeman Otelleri’nin bulunduğu şehirler hakkında bilgi paylaşıyor. Gezgin, meraklılarıyla paylaştığı notlarında özel indirim ve fırsatlara da yer veriyor.

  Ayrıntılı Bilgi
 • Dedeman'da Herkesin Bir Anısı Var!

  Dedeman'da Herkesin Bir Anısı Var! 09 Ekim 2013

  Dedeman Hotels & Resorts International, sosyal medyadaki takipçilerine yeni bir dijital kampanya sunuyor. Dedeman Otelleri’ndeki anılarını fotoğraflayan herkes “Dedeman’da Herkesin Bir Anısı Var!” isimli Facebook yarışmasına katılmaya hak kazanıyor. 1- 30 Kasım 2013 tarihleri arasında gerçekleşen yarışma sonunda, kazanan bir çift dilediği Dedeman’da bir gece konaklama imkânı yakalayacak.

  Ayrıntılı Bilgi
 • Dedeman Oteller Zinciri Gaziantep'te İkinci Otelini Açtı; Dedeman Park Gaziantep

  Dedeman Oteller Zinciri Gaziantep'te İkinci Otelini Açtı; Dedeman Park Gaziantep 29 Ağustos 2013

  Dedeman Hotels & Resorts International’ın, iş dünyasına özel yarattığı yeni konsepti Dedeman Park’ın ikinci oteli Dedeman Park Gaziantep kapılarını misafirlerine açtı. Dedeman’ın şehirdeki ikinci oteli olma özelliğine de sahip olan Dedeman Park Gaziantep; 21 Ağustos 2013 tarihinden itibaren “Geleneksel Dedeman Misafirperverliği” ile misafirlerine hizmet verecek.

  Ayrıntılı Bilgi
 • Dedeman Zonguldak'a Trip Advisor’dan

  Dedeman Zonguldak'a Trip Advisor’dan "Mükemmeliyet" Sertifikası 21 Ağustos 2013

  Türkiye’nin ilk uluslararası otel zinciri Dedeman Hotels & Resorts International’ın Batı Karadeniz’deki simgesi Dedeman Zonguldak, global internet otel değerlendirme sistemi “Trip Advisor” tarafından, misafirlerin yorumları ve verdiği puanlamalarla yapılan değerlendirmeye bağlı kalarak gerçekleşen oylamalar sonucunda “Mükemmeliyet Sertifikası”na layık görüldü. Batı Karadeniz’in gözde şehri Zonguldak’ta 2011 yılında hizmete açılan Dedeman Zonguldak, ilk ödülünü Trip Advisor’dan aldı.

  Ayrıntılı Bilgi
 • Dedeman Konya ‘ya “Mükemmeliyet Sertifikası”

  Dedeman Konya ‘ya “Mükemmeliyet Sertifikası” 29 Temmuz 2013

  Bugüne kadar birçok kuruluş tarafından farklı ödüllere layık görülen Dedeman Konya Hotel & Convention Center, global internet otel değerlendirme sistemi “Trip Advisor” tarafından “Mükemmeliyet Sertifikası”yla ödüllendirildi.  Misafirlerin yaptığı yorumlar ve verdiği puanlamalarla yapılan değerlendirmeye bağlı kalarak yapılan oylamalar sonucunda elde edilen veriler bu yıl da Dedeman Konya’yı üst sıralara taşıdı ve Dedeman Konya dünya çapında en iyi %10’luk dilime giren işletmeler arasında yer almayı başardı.

  Ayrıntılı Bilgi
E-BÜLTEN