Login

Haberler

 • Dedeman’a 4 Mükemmellik Sertifikası birden

  Dedeman’a 4 Mükemmellik Sertifikası birden 16 Haziran 2015

  Dünyanın en büyük seyahat sitesi TripAdvisor kullanıcılarının yorumları 4 Dedeman oteline Mükemmellik Sertifikası kazandırdı. Dedeman Bostancı, Dedeman Konya Hotel & Convention Center, Dedeman Zonguldak ve Dedeman Park Denizli, 2015 Mükemmellik Sertifikası aldı. 5 yıldır üst üste Mükemmellik Sertifikası’nı kazanan Dedeman Konya Hotel & Convention Center, sitenin Onur Listesi’ne de girdi.

   
  Ayrıntılı Bilgi
 • Denizli’nin en iyisi Park Dedeman seçildi

  Denizli’nin en iyisi Park Dedeman seçildi 30 Mart 2015

  Denizli’nin en iyisi Park Dedeman seçildi

  Ayrıntılı Bilgi
 • Dedeman Konya’ ya Tripadvisor’dan Mükemmellik Sertifikası

  Dedeman Konya’ ya Tripadvisor’dan Mükemmellik Sertifikası 18 Temmuz 2014

  Dedeman Konya Hotel & Convention Center, dünyanın en çok bilinen ve takip edilen seyahat sitesi TripAdvisor tarafından “Mükemmellik Sertifikası” ile ödüllendirildi.

  Ayrıntılı Bilgi
 • Skalite’den Dedeman’a 2 Ödül

  Skalite’den Dedeman’a 2 Ödül 12 Aralık 2014

  Skal International İstanbul Kulübü tarafından Türk turizmine yapılan katkıyı ödüllendirmek üzere bu sene 17.'si düzenlenen Skalite "Turizm'de Kalite" Ödülleri’nde Dedeman Hotels & Resorts International, bu sene iki kategoride ödül aldı. SKALİTE ödüllerinde Dedeman, ‘Turizm Yatırım Grubu’ ve ‘Turizm Basını’ kategorilerinde Dedeman Quarterly ile ödüle layık görüldü.

  Ayrıntılı Bilgi
 • Dedeman Zonguldak ‘Yeşil Yıldız’ ile Taçlandı

  Dedeman Zonguldak ‘Yeşil Yıldız’ ile Taçlandı 01 Aralık 2014

  Zonguldak’ın ilk beş yıldızlı oteli olan Dedeman Zonguldak, Turizm ve Kültür Bakanlığı tarafından ‘Yeşil Yıldız’ belgesi (Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisi) ile ödüllendirildi.

  Ayrıntılı Bilgi
E-BÜLTEN