Login

Haberler

05.02.2013

Dedeman Bostancı Açılıyor

Dedeman Bostancı Açılıyor

Dedeman Hotels & Resorts International, 2013 yılında hizmete açacağı yeni oteli Dedeman Bostancı ile İstanbul Anadolu Yakası’nı kalitesi ve misafirperverliği ile buluşturuyor.

Dedeman, İstanbul’da 30 yıl önce hizmete açtığı ve şehrin en gözde otelleri arasında gösterilen Dedeman Otel İstanbul’dan sonra ikinci otelini Anadolu Yakası’nın en merkezi konuma sahip bölgesinde, Bostancı’da hizmete açacak. Özellikle son dönemde ulusal ve uluslararası iş ve finans dünyasının cazibe merkezi haline gelen Anadolu Yakası’nda 2013 yılında açılması planlanan Dedeman Otel Bostancı; 252 odası, 1 balo salonu, 13 toplantı salonu, restoranları, barları ve kolay ulaşım imkanı ile misafirlerin tercihi olacak.

Şehre hakim manzarası ile hizmet vermeye hazırlanan otel, 240 standart, 9 süit, 2 engelli odası ve 1 kral dairesi olmak üzere toplam 252 odası ile konuklarını ağırlayacak. Dedeman Bostancı ayrıca 665 m2’lik balo salonu ve değişik kapasitelerdeki 13 toplantı salonu ile önemli davetlerin ve toplantıların vazgeçilmez adresi olacak. Türk ve dünya mutfaklarından eşsiz lezzetlerin sunulacağı Ana Restoranı ve Roof Restaurant & Bar’ın yanı sıra, keyifli vakit geçirmek için Lobby Bar ve Executive Lounge da konukların hizmetinde olacak. Ayrıca otel, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, buhar banyosu, dinlenme odası, masaj, solaryum, fitness center hizmetlerinin sunulduğu Life Style ile Anadolu Yakası’na farklı bir soluk getirecek.

Avantajlı konumu, kaliteli hizmetleri ve keyifli şehir manzarasıyla Dedeman Otel Bostancı bölgede turizmin gelişmesi adına olumlu katkılar sağlayacak.

Haberler
E-BÜLTEN