Login

Haberler

10 Mart 2017

Dedeman Bostancı’da lüks ve konfor bir arada...

Dedeman Bostancı’da lüks ve konfor bir arada...

Kültürel ve popüler lokasyonlara yakınlığı ile dikkat çeken Dedeman Bostancı, Adalar manzarasıyla misafirlerine eşsiz bir İstanbul deneyimi yaşatıyor. 252 odasıyla hizmet veren Dedeman Bostancı, alışveriş ve keşif noktalarının da yanı başında.

Türkiye’nin ilk uluslararası otel zincirinin sahibi Dedeman Grubu’nun bünyesinde yer alan Dedeman Bostancı, misafirlerine, 178 superior, 32 Deluxe, 32 Executive, 9 Executive Süit oda, 1 kral dairesi ile hizmet veriyor. Odalarda misafirlerin ihtiyaç duyabileceği tüm olanakları sunan Dedeman Bostancı, kral dairesini tercih eden misafirlerine ise eşsiz adalar manzarası ve bir arada yaşatıyor.

Dedeman Bostancı Roof Restorant damaklarda enfes bir tat bırakıyor

Dedeman Bostancı’nın en üst katında yer alan Dedeman Bostancı Roof Restorant, İstanbul'un büyülü adalar manzarası eşliğinde, birbirinden farklı kokteylleri ve leziz yemekleri deneyimleme şansı sunuyor. Dedeman Bostancı Roof Restoran’ın menüsünde deniz ürünlerinden etlere ve şefin özel tatlarına kadar birbirinden farklı yemekler bulunuyor.   

İş dünyasına özel uygulamalar

Dedeman Bostancı, iş amaçlı seyahat eden ya da dünya gündemini yakından takip etmek isteyen misafirlerini de unutmuyor. Misafirlerinin gündemi takip etmesi için 100 ülkeden, 60 dilde, 5 binden fazla günlük gazete ve dergiye ulaşılmasını sağlayan press reader hizmetini kullanıma sunuyor.

Press reader hizmeti ile misafirler haberlere, tam sayfa ve orijinal baskısıyla tüm mobil ve masaüstü platformlardan ulaşabiliyor. Mobil cihaza veya bilgisayara indirilen aplikasyon ile ulusal pek çok yayın dahil olmak tüm içerikler ücretsiz olarak incelenebiliyor.
Haberler
E-BÜLTEN