Login

Haberler

28 Mayıs 2013

Dedeman Hotels & Resorts International Sektörünün En itibarlı Şirketleri Arasında

Dedeman Hotels & Resorts International Sektörünün En itibarlı Şirketleri Arasında

Dedeman Hotels & Resorts International, Marketing Türkiye dergisi tarafından desteklenen ve bu yıl ikincisi düzenlenen Türkiye İtibar Endeksi sonuçlarına göre otelcilik sektörü kategorisinde ikinci sırada yer aldı.

Türkiye’nin ilk uluslararası otel zinciri Dedeman Hotels & Resorts International, Turizm sektöründeki başarılarına bir yenisini daha ekledi. İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin akademik denetim desteği ile hayata geçirilen Türkiye İtibar Endeksi sonuçları itibar atölyesi adına Xsights uluslararası araştırma şirketi tarafından hazırlandı. Marketing Türkiye dergisinin de destek verdiği ve bu yıl turizm sektörünün de eklenmesiyle toplam 12 sektörün ele alındığı Türkiye İtibar Endeksi’nde Dedeman Hotels & Resorts International ikinci sırada yer aldı.

 İlki 2011 yılında gerçekleştirilen Türkiye İtibar Endeksi, her sektörün en itibarlı şirketlerini araştırırken, şirketlerin sektördeki ve hedef kitleleri üzerindeki etkisini de ortaya koyuyor. Türkiye İtibar Endeksi 2012 kapsamında alkolsüz içecek, bilişim, otomotiv, tekstil, bankacılık, gıda, ilaç, turizm, beyaz eşya, elektronik eşya, sigorta ve ulaşım sektörleri ele alındı.

Haberler
E-BÜLTEN