Login

Haberler

05.02.2013

Dedeman Park Bostancı Açılıyor

Dedeman Park Bostancı Açılıyor

Dedeman Hotels & Resorts International, iş dünyasının seyahat alışkanlıkları ve beklentilerini göz önüne alarak yarattığı yeni konsepti Dedeman Park Otelleri’nin ikincisini İstanbul’un Anadolu Yakası’nda açıyor. “Geleneksel Dedeman Otel Misafirperverliği” ile hizmet verecek Dedeman Otel Park Bostancı, 2013 yılında misafirleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin ilk uluslararası otel zinciri Dedeman Hotels & Resorts International, hayata geçirdiği ikinci markası Dedeman Park otellerinin ilkini Denizli’de açmıştı. Türkiye’nin birçok bölgesinde hizmet veren tüm Dedeman Otelleri’nde olduğu gibi Dedeman Park Otelleri’nin de temellerinde “Geleneksel Dedeman Misafirperverliği” ön plana çıkıyor. 2013 yılının ikinci yarısında İstanbul Anadolu Yakası’nda, Dedeman Bostancı’nın hemen yanında hizmete açılacak olan Dedeman Park Bostancı yenilikçi, konforlu, ekonomik, teknolojik ve çevre dostu olma özelliğine sahip.

Dedeman Park konseptinin İstanbul’daki ilk oteli olarak Anadolu Yakası’nda hizmete açılacak Dedeman Park Bostancı, 110 oda ile hizmet verecek. Nuh Beton yatırımı olan Dedeman Park Bostancı sade ve modern tasarımı kadar yüksek teknolojiyle donatılan çevre dostu özellikleriyle de farkını ortaya koyacak. İleri teknolojiyle donatılmış toplantı odaları, fitness center, zengin Türk kahvaltısı dışında öğlen ve akşam yemeği servisi de veren restoran ile lobi bar yer alacak. Dedeman Park Bostancı’da 7/24 esasıyla hizmet veren Bakk-Al adı altında mini bir market bulunacak. Misafirler, konaklama esnasında sandviç, çikolata, tatlı gibi atıştırmalıkların yanı sıra alkollü / alkolsüz içecek ve kişisel bakım ürünlerini bu noktadan kolaylıkla alabilecekler.

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda hizmete açılacak olan Dedeman Otel Park Bostancı, antialerjik yastıklar dahil kaliteli ve konforlu tekstil ürünleriyle, iyi geceler garantili odalarında; iklimlendirme, çalışma masası, direkt telefon, kablosuz internet bağlantısı, çay ve kahve ikramı, mini buzdolabı, saç kurutma makinesi, ütü ve ütü masası, uydu ve sinema kanalları ve laptopun sığabileceği boyutta ve aynı zamanda şarj edilebileceği güvenlik kasası olmak üzere misafirlerin konaklama anında ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetler eksiksiz olarak sunulacak.

Çevrecilik uygulamalarıyla da dikkat çeken Dedeman Otel Park Bostancı’da su ve enerji tasarrufu standartları, çevre duyarlılığı konusunda çalışan eğitimleri ve çevreye zararlı maddelerin tüketiminin ve atık miktarının azaltılması standartları uygulanacak.

Konfor, teknoloji ve hizmet standardından hiçbir şekilde ödün vermeyecek olan Dedeman OtelPark Bostancı misafirleri Dedemoney ve Dedeman Loyal Club sadakat programlarından da yararlanabilecek.

Haberler
E-BÜLTEN