Login

Haberler

04 Subat 2016

Dedeman Zonguldak’a İki Ödül Birden

Dedeman Zonguldak’a İki Ödül Birden

Denize sıfır konumuyla Dedeman Zonguldak, dünyanın en büyük seyahat sitesi TripAdvisor kullanıcılarının yorumları ile “Türkiye’nin En Lüks Otelleri” ve “Türkiye’nin En İyi Otelleri” listelerine girdi.

Dünyanın en büyük seyahat sitesi TripAdvisor kullanıcıları, geleneksel Dedeman misafirperverliğini değerlendirdi. Site kullanıcılarının yorumları ile Dedeman Zonguldak, “Türkiye’nin En İyi Otelleri” ve “Türkiye’nin En İyi Lüks Otelleri” listelerine girdi. Listede Türkiye’nin en iyi Lüks Oteli olarak 11’nci ve Türkiye’nin en iyi oteli olarak 13’üncü sırada yer alan Dedeman Zonguldak, şehre modern ve lüks bir yaşam alanı yaratıp misafirlerine mükemmel hizmet sunuyor.

Zonguldak’ın ilk 5 yıldızlı oteli olma özelliğini taşıyan Dedeman Zonguldak; misafirlerine 204 oda, 1390 kişi kapasiteli toplantı salonları, 4 restoran ve 2 yüzme havuzunun bulunduğu deniz manzaralı, geniş fitness merkezi ile konforlu bir konaklama fırsatı sunuyor. Son teknoloji ekipmanlarını bünyesinde barındıran Dedeman Zonguldak, fitness merkeziyle şehrin en çok tercih edilen spor salonları arasında yer alıyor. Otelde ayrıca SPA başta olmak üzere köpük ve Thai masajının dahil olduğu altı masaj odası bulunuyor. 

Haberler
E-BÜLTEN