Login

Haberler

27.02.2013

Dedeman'dan, Gaziantep'e İkinci Otel...

Dedeman'dan, Gaziantep'e İkinci Otel...

Dedeman Hotels & Resorts International, iş dünyasına özel yeni konsepti Dedeman Park otellerine yeni bir halka daha ekliyor. Dedeman’ın şehirdeki ikinci oteli olma özelliğine sahip olan Dedeman Park Gaziantep; Haziran ayında “Geleneksel Dedeman Misafirperverliği” ile hizmet vermeye başlayacak.

Türkiye'nin ilk uluslararası otel zinciri Dedeman Hotels & Resorts International, hayata geçirdiği ikinci markası Dedeman Park otellerine bir yenisini Gaziantep’te ekleyerek, şehirdeki otel sayısını ikiye çıkaracak.

Modern kent merkezi ile Gaziantep’in tarihi dokularının bir araya geldiği lokasyonda misafirleriyle buluşacak olan Dedeman Park Gaziantep, alışveriş ve iş dünyalarının çekim merkezinde yer alacak. Dedeman Park Gaziantep, 126 odası ve 252 yatak kapasitesinin yanı sıra toplam 120 kişilik 3 adet ileri teknolojiyle donatılmış toplantı salonları ve 150 kişilik restoranıyla şehrin merkezinde hizmet verecek. Şehitkamil Kongre Merkezi’ne yürüme mesafesinde yer alan otel, misafirlerine business center, fitness center, zengin Türk kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği servislerini de sunacak. Dedeman Park Gaziantep, yenilikçi, konforlu, ekonomik, teknolojik ve çevre dostu yapısıyla öne çıkacak.

“Geleneksel Dedeman Misafirperverliği” ile hizmet sunacak olan Dedeman Park Gaziantep’in antialerjik yastıklar dahil kaliteli ve konforlu tekstil ürünleriyle, iyi geceler garantili odalarında; iklimlendirme, çalışma masası, direkt telefon, kablosuz internet bağlantısı, çay ve kahve ikramı, mini buzdolabı, saç kurutma makinesi, ütü ve ütü masası, uydu ve sinema kanalları ile laptopun sığabileceği boyutta ve aynı zamanda şarj edilebileceği güvenlik kasası gibi misafirlerin konaklama anında ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetler eksiksiz olarak sağlanacak.

Sadece tasarım değil, uygulama anlamında da çevrecilik adına gerekli tüm çalışmaların yapıldığı Dedeman Park Gaziantep’te; su ve enerji tasarrufu standartları, çevre duyarlılığı konusunda çalışan eğitimleri ve çevreye zararlı maddelerin tüketiminin ve atık miktarının azaltılması standartları uygulanacak.

Konfor, teknoloji ve hizmet standardından hiçbir şekilde ödün vermeyecek olan Dedeman Park Gaziantep’te konaklayan misafirler Dedemoney ve Dedeman Loyal Club sadakat programlarından da yararlanabilecek.

Haberler
E-BÜLTEN