Login

Haberler

10 Haziran 2013

"İnteraktif Medya Ödülleri"nden Dedeman Hotels & Resorts International'a Ödül!

Web sitesi www.dedeman.com ile birçok ödül alan Dedeman Hotels & Resorts International ödüllerine bir yenisini daha ekledi. İnteraktif dünyanın en prestijli uluslararası ödüllerinden biri olarak kabul edilen “İnteraktif Medya Ödülleri” kapsamında Dedeman Hotels & Resorts International web sitesi www.dedeman.com ile “Hotels & Resorts” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Türkiye’nin ilk uluslararası otel zinciri Dedeman Hotels & Resorts International, dünya genelinde binlerce internet sitesinin tasarım, kullanılabilirlik, teknik konularda yenilik, standartlara uyum ve içerik gibi kategorilerde kıyasıya yarıştığı “İnteractive Medya Ödülleri” (Interactive Media Awards) kapsamında “Hotels & Resorts” web sitesi kategorisinde ödül aldı. “İnteractive Medya Ödülleri” kapsamında toplam 477 puan ile kategorisinde birinci olan Dedeman Hotels & Resorts International, en yüksek puanı ise işlevsellik özelliği ile aldı.

DedemanHotels & Resorts International bünyesinde faaliyet gösteren 16 otel ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak isteyen misafirlere www.dedeman.com gerekli bilgileri eksiksiz sunuyor.

En yaygın kullanılan sosyal medya siteleri olan Facebook, Twitter, Foursquare ve Youtube ile entegrasyon web sitesi üzerinden sağlandı. Web sitesinin bir ayrıcalığı da, akıllı telefon ve mobil cihazlardan siteye bağlanabilmeyi ve sitedeki bannerları rahatlıkla görebilmeyi sağlayan yeni programlama dili ile yazılmış olması. Dedeman misafirleri, bu sayede her zaman ve her yerde siteye ulaşma imkânına sahip oluyor.

Haberler
E-BÜLTEN