Login

Haberler

15.02.2013

Mezopotamya’nın Kalbinde "Geleneksel Dedeman Misafirperverliği"

Mezopotamya’nın Kalbinde

Dedeman Hotels & Resorts International, oteller zincirine bir yenisini daha ekliyor. En eski şark medeniyetlerinin doğduğu Mezopotamya’nın kalbi Erbil’de Mayıs 2013’te misafirlerine kapılarını açacak olan Dedeman Erbil, iş dünyasının çekim noktalarından birisi olacak.

Türkiye'nin en yaygın oteller zinciri Dedeman Hotels & Resorts International şimdi de Irak'ın en büyük şehirlerinden olan Erbil'i kalitesi ve misafirperverliği ile buluşturmaya hazırlanıyor. Son yıllarda gösterdiği ticari gelişme ile dikkat çeken Erbil'de hizmete açılacak olan Dedeman Erbil, Ortadoğu'nun yükselen değerine değer katacak.


"Geleneksel Dedeman Misafirperverliği" ile hizmet verecek olan Dedeman Erbil, 1 kral dairesi, 42 executive suit, 1 engelli odası ve 107 superior olmak üzere toplam 151 odasının yanı sıra, kapalı yüzme havuzu, güzellik salonu, Türk hamamı, sauna, Buhar odasi, aroma terapi ve uzakdoğu masajları, fitness center ile de misafirlerine konforu ve keyfi birlikte sunacak. Dedeman Erbil'de 822 m2'lik Balo Salonu'nun yanısıra, toplamda 1690 kişilik çeşitli büyüklüklerdeki 8 toplantı salonu yer alacak. "Executive Lounge" hizmetleri, 24 saat oda servisi ve misafir ilişkileri hizmeti, erken check-in ve geç check-out imkanı, business center, havaalanı transfer hizmeti, kuru temizleme, çamaşır servisi, mesaj servisi, doktor, otopark ve kablosuz internet de misafirlere sunulan hizmetler arasında olacak.

Şehrin merkezinde, finans ve ticari merkezlere yakınlığı ile avantajlı konuma sahip Dedeman Erbil, Türk ve Ortadoğu mutfağının en güzel lezzetlerini misafirlerine sunacak olan Turkuaz Restaurant'ı, eşsiz bir şehir manzarasına sahip Roof Restaurant'ı ve barları ile şehrin gözde ve uğrak mekanları arasında yerini almaya hazırlanıyor.

Haberler
E-BÜLTEN