Login

Haberler

29 Mart 2016

Türkiye’nin yeni nesil pilates stüdyosu FLEX By Taxim Pilates, Park Dedeman Levent’te Açıldı

Türkiye’nin yeni nesil pilates stüdyosu FLEX By Taxim Pilates, Park Dedeman Levent’te Açıldı Dedeman Grubu’nun İstanbul’daki en yeni iş oteli Park Dedeman Levent otel, iş ve tatil amaçlı ziyaretlerin yanı sıra toplantı ve davetler için şehrin merkezinde hizmet vermeye devam ediyor.

Dedeman Grubu’nun İstanbul’daki en yeni iş oteli markası Park Dedeman Levent’te açılan FLEX By Taxim Pilates, şehrin yoğunluğunda kendinize zaman ayırmanızı ve tüm kaslarınızı çalıştırarak vücudunuzu şekillendirmenizi sağlıyor. Dünyanın en iyi pilates metodu STOTT Pilates sertifikalı eğitmenleri ve zengin ders programı ile Türkiye’nin yeni nesil pilates stüdyosu FLEX By Taxim Pilates, ruhunuza ve bedeninize iyi gelecek atmosferi ve enerjisiyle Park Dedeman Levent’te en kaliteli pilatese istediğin zaman ulaşma fırsatı yaratıyor.  

FLEX By Taxim Pilates Hakkında:

FLEX By Taxim Pilates, dünyanın en iyi pilates metodu STOTT PILATES sertifikalı eğitmenler tarafından kurulmuş, yeni nesil bir pilates stüdyosudur. Beden farkındalığını esas alan, vücudun kendi gücüne ve kontrolüne inanan FLEX,  iyi hissetmek, mutlu olmak ve hayatı kucaklamak için ruhun ve zihnin de vücut kadar esnek olması gerektiğini söylüyor. FLEX’te grupla minder pilates dersleri dışında grup yoga dersleri ve özel olarak alabileceğiniz aletli pilates, TRX, bale barı ve fonksiyonel antrenman dersleri de  mevcut.

Spor salonlarının zorlayıcı, sert, gürültülü ortamlarında mutlu olmayanları, sağlıklı ve ideal bir vücuda kavuşmak için spor yapmayı ‘stres’ haline getirmek istemeyenleri hedefleyen FLEX; doğru ve hedefe yönelik bir çalışma sistematiği, huzurlu ve dingin ortamı ile spor yaparken, ruhen ve bedenen yenilenmek isteyenler için ideal bir stüdyodur.  

Haberler
E-BÜLTEN