Dedeman Ana Sayfa
Login

OTEL HAKKINDA

Şehir merkezindeki konumuyla Dedeman Park Gaziantep, şehrin ulaşım ağlarına, kültür, sanat, ticaret ve iş merkezlerine yakınlığıyla rahat bir konaklama imkânı sunuyor. Gaziantep Havaalanı'na 22 km, otobüs terminaline 7 km, Şehitkamil Kongre Merkezi'ne 2 km uzaklıkta olan Dedeman Park Gaziantep ile Güneydoğu'nun parlayan şehrinin keyfini çıkarmak mümkün.

KONAKLAMA

Dedeman Park Gaziantep, 26 m2 'lik Superior ve 37,5 m2 'lik Süit odalarında sunduğu yüksek standartlar ile misafirlerine konforlu bir ortam sağlıyor. Sadeliği konfor ve teknolojiyle birleştiren, ahşabın sıcak tonları ve farklı ihtiyaçlara yanıt veren zengin aydınlatma üniteleriyle toplam 125 odası olan Dedeman Park Gaziantep'in 52 odasında sigara içilmiyor.

Odalar

YEME & İÇME

Park Restaurant

Ferah tasarımı, minimalliği şıklıkla birleştiren atmosferi ve geniş cam açısıyla Park Restaurant, sadece konaklamaya gelenlerin değil, Gazianteplilerin de tercih edeceği kalitede bir ortam sunuyor. 150 kişi kapasiteli restoran, tüm zamanların klasikleri kadar yaratıcı mutfak deneyimlerine açık olanların da şehirdeki adresi.

Bakk-al

Misafirlerin sandviç, çikolata gibi atıştırmalıklar, alkollü/alkolsüz içecek çeşitleri ve kişisel bakım ürünlerini bulabilecekleri bir satış noktasıdır.

TOPLANTI VE ETKİNLİKLER

Dedeman Park Gaziantep'in toplantı odalarının tümü; projeksiyon sistemleri, TV, DVD oynatıcı, kablosuz mikrofonlar, ışık ve ses sistemleriyle donanmış ortamlar sunarak toplantılarınızda ihtiyaç duyacağınız her tür teknolojik altyapıyı sağlıyor. 112 m2 'lik Ayıntap, 87 m2 'lik Zeugma ve 36m2 'lik Dülük toplantı salonları, farklı türde etkinlikler için isteğe göre tasarlanabilmekte.

Adres: Mücahitler Mahallesi 9. Sokak No: 30 Şehitkamil Gaziantep - Türkiye
Telefon: 0342 211 84 44
E-BÜLTEN