Dedeman Ana Sayfa
Login

Park Dedeman Izmailovo Moskova

Nikitinskaya street 10 A, Izmailovo, 105425 Moskow - Russia

Telefon: +7 (499) 269 95 65 | Fax: +7 (499) 269 95 58

Email: parkizmailovo@dedeman.com

Moskova’nın gelişmekte olan çarpıcı bölgelerinden Izmailovo’da yer alan Dedeman Park Izmailovo Moskova, şehrin ulaşım ağlarının merkezinde yer alıyor. Kültür, sanat, ticaret ve iş merkezlerine yakınlığıyla rahat bir konaklama imkanı sunan otel, dünyanın en eski ve büyük metrolarından sayılan Moskova metro ağının Izmaylovskaya istasyonuna yürüme mesafesinde bulunuyor. Partizanskaya ve Preobrajenshaya istasyonları, yine otelin yakınlarındaki diğer duraklar. Moskova’nın dünya çapında ünlü noktası Kızıl Meydan, otele yalnızca 6 metro istasyonu uzaklıkta. 110 odalı Dedeman Park Izmailovo Moskova, Türk ve dünya mutfağından lezzetler sunan Park Restaurant’ı ve tam donanımlı toplantı odalarıyla Rusya başkentine eğlence, kültür sanat ve iş amacıyla gelen tüm misafirleri tatmin edecek şekilde tasarlandı.

Park Dedeman Izmailovo Moskova Park Dedeman Izmailovo Moskova Park Dedeman Izmailovo Moskova
Tümü
ÖZEL FIRSATLAR

ÖZEL FIRSATLAR

Keyifli bir Dedeman misafirliği yaşatarak seyahatlerinizden daha fazla zevk almanıza katkıda bulunabilmek amacıyla sizin için özel paketler hazırladık.
DESTİNASYON

DESTİNASYON

İkonik, küresel, tarihi bağları kuvvetli ve güçlü! Sıklıkla eski başkent St Petersburg’la karşılaştırılsa da kendine has bir hali vardır.
Video Tur

Alternative content