Dedeman Hotels & Resorts International
ESKİŞEHİR
ESKİŞEHİR

 

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Masal Şatosu
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Masal Şatosu

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Masal Şatosu

 

9 Mart 2014 tarihinde Prof. Dr. Yılmaz BÜYÜKERŞEN tarafından "Her Şey Çocuklar İçin" sloganıyla açılan Masal Şatosu; düşsel bir ortamda, mutlu bir geleceğin temellerini oluşturmak için, masal seansları, atölye ve etkinlik programları ile mutlu çocukların yetişmesine olanak sağlarken her yaştan bireye içindeki çocuğu yaşatma fırsatını sunmakta ve çocukların hayal güçlerini geliştirmelerine katkıda bulunmaktadır.

Mutlu çocuklar sayesinde mutlu bir geleceğin temellerini oluşturmak ve her yaştan bireye içindeki çocuğu yaşatma fırsatı sunmaktır.

Çocuklarımızın algı dünyalarına hitap ederek hayal dünyalarını geliştirmek, interaktif oyunlarla kendilerini ifade edebilen bireyler yetişmesine olanak sağlamak, masallar sayesinde ve aynı zamanda yaratıcı drama ve güncel eğitim yöntemlerini de kullanarak hayatı, insanları tanımalarına, problem çözme ve yaratıcı düşünme becerisi geliştirmelerine yardımcı olmak amaçlanmaktadır.

Tüm bunların yanında, yetişkin bireylerin masallarla oluşan köprü sayesinde çocuklarla iletişimini güçlendirmek hedeflenmektedir.

Size Özel Kampanyalar
Haber bültenimize abone olun ve size özel kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun...
Siz değerli misafirlerimize daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla yerel ve uluslararası kalite ve hizmet çalışmalarımız devam etmektedir.
REZERVASYON
KAPAT
Park Dedeman Eskişehir
Kişi Sayısı
Yetişkin
1
Çocuk
0