Koşullar ve Politikalar - Dedeman Hotels & Resorts International
Dedeman Ayrıcalıklar Dünyasına
Hoşgeldiniz..
Loyal Club Numaranız, GSM Numaranız veya E - Posta Adresiniz
Parola
Henüz Üye Değil misiniz ?
Hemen Bize Katılın !
SAYFA MENÜSÜ

Dedeman web sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz (ziyaretçi "kullanıcı" olarak anılacaktır). Web sitesinin sahibi Dedeman Turizm Yönetim A.Ş. ("Dedeman") olup, sitede kullanım ve imha ile ilgili tüm yetkiler Dedeman'a aittir. Lütfen siteyi kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatlice okuyunuz. Bu kullanım koşulları, Dedeman ile Kullanıcı arasında bir sözleşme hükmündedir.

BU ŞARTLARI KISMEN VEYA TAMAMEN KABUL ETMEZSENİZ BU WEB SİTESİNE ERİŞEMEZ VEYA KULLANAMAZSINIZ. LÜTFEN DERHAL WEB SİTESİNİ
ÇIKARTINIZ.

1. GENEL

"Dedeman.com" web sitesine ("web sitesi" veya "site") erişerek veya bunları kullanarak, aşağıdaki tüm Kullanım Koşullarının ve Kullanım Koşullarında yer alan veya atıfta bulunulan hüküm ve koşulların sizi yasal olarak bağladığını kabul etmektesiniz. . Dedeman, sözleşme şartları da dahil olmak üzere site ve site uzantılarında yer alan tüm koşul ve bilgileri önceden herhangi bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.

2. KOPYA HAKKI VE MÜLKİYET

Dedeman'ın web sitesinin içeriği ile ilgili tüm yayın hakları saklıdır. Sitede yer alan görseller, grafikler, ses efektleri, programlar, yazılımlar, metinler, animasyonlar ve sitedeki diğer ifadelerin görüntülenmesi dışında hiçbir şekilde saklanmasına, çoğaltılmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmez. İnternet ortamında yer alan ve gerektiğinde üçüncü kişiler tarafından kullanılan marka ve ürün markaları, fikri ve sınai mülkiyete ilişkin mevzuat hükümlerine tabi olarak sınırsızdır. Dedeman markası ve logosu ile Dedeman'ın sunduğu hizmetlere ilişkin tüm haklar Dedeman'a aittir. Web sitesinde yer alan bu ürünlerle ilgili fotoğraf, grafik, video, metin vb. Dedeman'ın izni olmaksızın çoğaltılamaz, elektronik veya basılı yayınlarda kullanılamaz.

Dedeman, iştirakleri, iştirakleri ve/veya hissedarları tarafından sağlanan içerikler, web sitesini çalıştırmak ve yayınlamak için kullanılan yazılımlar ve verilerin web sitesinde derlenmesi ile web sitesinin düzeni, yapılandırılması ve düzenlenmesi üzerindeki telif hakları ve diğer tüm unvanlar münferiden ve tamamı Dedeman'a ait olacaktır. İçerikle ilgili olarak burada tanınmayan tüm haklar saklıdır.

Dedeman adının kullanımı ve tescili münhasıran Dedeman'a aittir. Dedeman adı veya benzeri bir ad veya Dedeman adının bir parçası veya Dedeman Holding A.Ş.'ye ait tescilli bir ticari marka kullanan hiçbir şirket adı, yasal ad, ticaret unvanı, alan adı veya başka bir ad, gösterge veya açıklama yoktur. kullanılabilir veya tescil edilebilir.

3. TİCARİ MARKALAR

Bu sitede Dedeman ticari markaları, logoları ve Dedeman hizmet markaları bulunmaktadır. Aşağıda belirtilen ve bunlarla sınırlı olmamak üzere aşağıda belirtilen Dedeman logoları ile ürün ve hizmet adları Dedeman ticari markalarıdır ve Dedeman Holding A.Ş.'ye aittir. grup şirketleri bünyesinde yer almaktadır.

"DEDEMAN"
"DEDEMANPARK"
"DEDEMAN HOLDİNG"
"DEDEMAN ANTALYA AQUAPARK"
"DEPARK EĞLENCE MERKEZLERİ" (DEPARK REKREASYON MERKEZLERİ)
"DEDEMAN PARK BOWLING"
"DEDEMAN MADENCİLİK" (DEDEMAN MADENCİLİK)
"DEDEMAN TATİL NOKTASI"
"DEDEMAN TATİL TATİL VE PUANLAMA SİSTEMİ"

Bu sitenin içeriği veya ticari markaları Dedeman'ın açık yazılı izni olmaksızın kopyalanamaz veya kullanılamaz. Bu hususta Dedeman'ın her türlü hukuki takip, dava ve şikayet hakkı saklıdır.

4. TİPOGRAFİK HATALAR

Web sitesinde yayınlanan veya sunulan hizmetlerde bir hata olması durumunda, Dedeman ayrılmış veya taahhüt edilmiş bir hizmeti vermeyi reddetme veya iptal etme hakkına sahiptir. Her durumda, Dedeman, siparişin veya hizmetin bedeli alınıp alınmadığına bakılmaksızın, herhangi bir rezervasyonu/siparişi kısmen veya tamamen reddetme veya iptal etme hakkına sahiptir.

5. SÜRE & FESİH

Bu şartlar ve koşullar, web sitesine giriş ve kullanım sırasında geçerlidir. Bu hüküm ve koşullardan herhangi biri, herhangi bir nedenle ve herhangi bir zamanda, önceden haber vermeksizin Dedeman tarafından tek taraflı olarak değiştirilebilir, feshedilebilir veya iptal edilebilir.

Bu site, kişisel verilerinizi toplayabilir, saklayabilir ve bu verileri Dedeman grubu içindeki diğer web siteleriyle paylaşabilir. Bu veriler İdari Makamlar, Mahkemeler, Kolluk Kuvvetleri ve benzeri yasal ve idari makam ve araçlar tarafından talep edilmesi halinde ilgili makam ve kuruluşlarla paylaşılabilir.

7. GÜVENLİK

İnternet üzerinden veri alışverişi güvenlik sorunları oluşturabileceğinden, Dedeman web kullanımı, kullanıcının site üzerinden iletişim kurması, kişisel ve diğer verilerin güvenliği veya verilerin üçüncü kişiler tarafından edinilmesine karşı garanti vermez ve veremez.
 

Size Özel Kampanyalar
Haber bültenimize abone olun ve size özel kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun...
REZERVASYON
KAPAT
OTEL SEÇİNİZ
Otel Seçiniz
Kişi Sayısı
Yetişkin
1
Çocuk
0