İş Geliştirme - Dedeman Hotels & Resorts International
Dedeman Ayrıcalıklar Dünyasına
Hoşgeldiniz..
Loyal Club Numaranız, GSM Numaranız veya E - Posta Adresiniz
Parola
Henüz Üye Değil misiniz ?
Hemen Bize Katılın !

Misafirlerine kendine özgü bir mimarisi ve özel ürünlerle donatılmış odalarıyla farklı bir  ambiyans ve lüks segmentte kişiye özel konaklama imkanı sunan otellerdir.

Misafirlere yüksek standartlarda geleneksel hizmet anlayışıyla konaklama imkânı sunan otellerdir.

Modern ve konforlu çizgisi ile dinamik konaklama ihtiyaçlarına odaklı hizmet anlayışı ile cevap veren otellerdir. 

Teknolojik ve modern altyapısıyla yeni nesil bir hizmet anlayışını ortaya koyan,  akıllı sistemlerin estetik bir mimariyle buluştuğu, yeni trend konaklama sunan otellerdir.

Otel operasyon ve hizmetleri konusunda Dedeman’ın uzmanlığından, bilgi  ve birikiminden yararlanarak, uluslararası standartlarda satış  pazarlama ağına erişim fırsatını değerlendirmek ve kendi isim veya markasını  korumaya devam etmek isteyen oteller için alternatif bir yönetim biçimidir.

Standart otel hizmetlerini ev konforunda sunan ve misafirlerin  uzun dönem konaklama ihtiyaçlarını karşılayan tesislerdir.

Misafirlerimizin kısa ve uzun dönem konaklama ihtiyaçlarına temiz, güvenli ve  konforlu geniş odaları ile hizmet veren otellerdir.

Bulundukları şehirlerin merkezi lokasyonlarında, modern anlayışla dizayn edilmiş,  yeni trend odalarıyla oda ve kahvaltı hizmeti sunan otellerdir.

Oda ve kahvaltı hizmetinin yanı sıra Restoran, Roof Bar, SPA, Toplantı Odası veya Balo Salonu seçeneklerinden en az birine sahip, merkezi lokasyonlarda hizmet veren otellerdir.

Size Özel Kampanyalar
Haber bültenimize abone olun ve size özel kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun...
REZERVASYON
KAPAT
OTEL SEÇİNİZ
Otel Seçiniz
Kişi Sayısı
Yetişkin
1
Çocuk
0