Toplantı ve Etkinlik - Dedeman Hotels & Resorts International
DENİZLİ
DENİZLİ

 

TOPLANTI VE ETKİNLİK

Park Dedeman Denizli'nin çok amaçlı ve geniş toplantı salonları, profesyonel toplantı ve teknik personeli sayesinde ihtiyaç ve beklentilerinizin üzerinde bir hizmet vermekteyiz.

Tüm toplantı salonlarımız gelişmiş teknoloji, projeksiyon sistemleri, dvd oynatıcılar, kablosuz mikrofonlar ve ses sistemi ile donanmıştır. Etkinliğinizin büyüklüğü ne olursa olsun; kahvaltı ve öğle yemeklerinden, galalara kadar profesyonel ekibimiz hizmet vermektedir.

DÜĞÜN & KINA & NİKAH DAVETLERİ

Park Dedeman Denizli bir ömür sürecek mutluluğunuza ev sahipliği yapıyor. Şık ve unutulmaz düğünler için sunduğu kusursuz hizmet, merkezi konum, görkemli balo salonu, mutfak ekibimizin oluşturduğu gurme düğün menüleri ile unutulmaz olduğu kadar olağanüstü ziyafetinizi tasarlamanıza yardımcı olmaya hazırız.

DIŞ İKRAM HİZMETLERİ

Dedeman hizmet kalitesini ayağınıza getirelim.

Denizli’deki tüm davetlerinizde, açılışlarınızda ve etkinliklerinizde profesyonel ‘Dedeman Catering’ hizmetimiz ile Dedeman kalitesini ayağınıza getiriyoruz.

Size Özel Kampanyalar
Haber bültenimize abone olun ve size özel kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun...
Siz değerli misafirlerimize daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla yerel ve uluslararası kalite ve hizmet çalışmalarımız devam etmektedir.
REZERVASYON BİZİ ARAYIN
KAPAT
Park Dedeman Denizli
Kişi Sayısı
Yetişkin
1
Çocuk
0