Hakkımızda - Dedeman Hotels & Resorts International
KASTAMONU
KASTAMONU

 

Park Dedeman Kastamonu'ya Gel Sen!

Ayrıcalıkları Yaşayacaksın...


İstanbul ve Ankara’dan şehre girişte konumlanan Park Dedeman Kastamonu, tarihin eşsiz izlerini taşıyan ve dört bir yanı muhteşem doğa güzellikleriyle dolu, iş dünyasının bölgesel merkezi kabul edilen Kastamonu’da, artık size çok daha yakın. 101 adet Superior, 43 adet Deluxe, 3 adet Suit, 1 adet Kral Suit ve 2 adet engelli olmak üzere toplam 150 odaya sahip Park Dedeman Kastamonu sizlerin memnuniyeti için hizmetinizde.

Prestijli etkinlikleriniz için son teknolojiyle donatılmış 6 toplantı odası ve 1 balo salonu ayrıca günün yorgunluğunu atıp zinde kalmanız için kusursuz dizayn edilmiş SPA merkezine sahip olan Park Dedeman Kastamonu şehrin en büyük alışveriş merkezine yürüme mesafesindedir.

Havaalanına 10 km, kış turizmin önemli noktalarından Ilgaz Kayak Merkezine 40 km mesafedeki Park Dedeman Kastamonu, misafirlerine unutulmaz ve eşsiz konaklamayı Geleneksel Dedeman Misafirperverliğiyle güvenle sunuyor.

Bisiklet Turizmi Konaklama Tesisi

Sürdürülebilir Turizm hedefi ile, çevre dostu uygulamalarına Bisikletli ulaşımı ve bisiklet kültürünü de hedeflerimize ekleyerek bölgemizde öncü olmayı ve örnek teşkil etmeyi hedeflemekteyiz. Bisiklet dostu konaklama tesisimizde, çevreye duyarlı bisikletli misafirlerimize ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyacağız.

Size Özel Kampanyalar
Haber bültenimize abone olun ve size özel kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun...
Siz değerli misafirlerimize daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla yerel ve uluslararası kalite ve hizmet çalışmalarımız devam etmektedir.
REZERVASYON
KAPAT
Park Dedeman Kastamonu
Kişi Sayısı
Yetişkin
1
Çocuk
0