Hakkımızda - Dedeman Hotels & Resorts International
Dedeman Cizre
Dedeman Cizre

 

Dedeman Cizre'ye Gel Sen!

Ayrıcalıkları Yaşayacaksın...

Cizre’deki ilk ve tek 5 yıldızlı otel olan Dedeman Cizre, sayısız medeniyete ev sahipliği yapmış ve tarihi bin yıllarla ölçülen Cizre’nin merkezinde yer alıyor. Dedeman markasıyla eş anlamlı hale gelen kusursuz hizmet anlayışı ve mükemmel konaklama deneyimi, Cizre’nin geleneksel konukseverliğine modern bir yorum getiriyor. Şık ve göz alıcı dekorasyonuyla dikkat çeken Dedeman Cizre Otel misafirlerimizin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış.

Dedeman Cizre 132 odası, çok amaçlı ve geniş toplantı salonları ve düğün etkinlik alanları ile sizlere geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Dedeman Cizre hem iş seyahati hem de bölgeyi keşfetmek amacıyla ziyaret edenler için Cizre otelleri arasında en ideal konumda yer alıyor. İlçe merkezinde bulunan otel, Cizre’nin hayranlık uyandırıcı tarihî eserlerine ve görülmesi gereken yerlerine kolay erişim sağlıyor. Otelden 18 km uzaklıkta bulunan Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı’na sadece 15 dakikada ulaşmak mümkün. Dedeman Cizre Otel, bölgenin hayat kaynağı olan Dicle Nehri’nin kıyısında bulunuyor.

Size Özel Kampanyalar
Haber bültenimize abone olun ve size özel kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun...
Siz değerli misafirlerimize daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla yerel ve uluslararası kalite ve hizmet çalışmalarımız devam etmektedir.
REZERVASYON BİZİ ARAYIN
KAPAT
Dedeman Cizre
Kişi Sayısı
Yetişkin
1
Çocuk
0