Toplantı ve Etkinlik - Dedeman Hotels & Resorts International
Dedeman Cizre
Dedeman Cizre

 

TOPLANTI ve ETKİNLİK

Dedeman Cizre'nin çok amaçlı ve geniş toplantı salonları, profesyonel banket ve teknik ekibi sayesinde ihtiyaç ve beklentilerinizin üzerinde bir hizmet vermekteyiz.

Tüm toplantı salonlarımız çeşitli kurulum alternatifleri sunarak etkinlikleriniz için esneklik sağlamaktadır. 

DÜĞÜN DAVETLERİ

En unutulmaz günlere imza atan Dedeman Cizre Oteli, 8 yılı aşkın tecrübesi ile büyük ölçekli etkinliklere ev sahipliği yapıyor, sunduğu kusursuz hizmet, eşsiz manzara, görkemli balo salonu, geniş  ve farklı dekorasyon sahip salon seçenekleri ile çağdaş ve şık bir düğün için ideal bir mekandır. 

DIŞ İKRAM HİZMETLERİ

Dedeman Cizre, tüm eğlence ve ev sahipliğini üstlendiğiniz organizasyonlarınızda başlangıçtan bitişe kadar olan tüm yiyecek - içecek hizmet gereksinimlerinize çözüm sağlamaktadır. Dedeman imzasını taşıyan hizmet, lezzet ve yüksek kalite cam bardaklar ve şık sofra takımı ile servis yapmaktadır.

 

Onlarca yıllık büyük etkinlik planlama deneyimleri olan profesyonel yiyecek - içecek servis ekibimiz, 50-250 kişilik kusursuz oturmalı akşam yemekleri ve 750 kişiye kadar resepsiyonlar organize edebilmektedir. 

Size Özel Kampanyalar
Haber bültenimize abone olun ve size özel kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun...
Siz değerli misafirlerimize daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla yerel ve uluslararası kalite ve hizmet çalışmalarımız devam etmektedir.
REZERVASYON BİZİ ARAYIN
KAPAT
Dedeman Cizre
Kişi Sayısı
Yetişkin
1
Çocuk
0