GSTC Politikalarımız - Dedeman Hotels & Resorts International
SAYFA MENÜSÜ

Sürdürülebilirlik Politikamız

  • Çevreyi korumak ve sürdürülebilir turizmin gerekliliğini sağlamak amacıyla çevreye olan etkilerimizi tespit eder, olumsuz etkileri ve olası tehlikeleri ve atıklarımızı kontrol altına alırız. Doğal kaynakların kullanımını, enerji tüketimini, hava, su ve toprak kirlenmesini en aza indirgemek için gayret ederiz.
  • Ülkemizde yürürlükte olan çevre, iş sağlığı ve işçi güvenliği, insan hakları, çocuk hakları, kadın hakları, azınlık hakları gıda ve su güvenliği, misafir güvenliği kapsamında kanun, yönetmelik, mevzuat ve düzenlemelere uyar, tüm gereklilikleri eksiksiz yerine getiririz. Faaliyetlerimizi yürütürken misafir ve çalışanlarımızı meydana gelebilecek yaralanmalardan, hastalıklardan korumak ve iyi çalışma koşulları sağlamak için gerekli önlemleri alır ve uygularız.
  • Çevre bilinci ve sosyal sorumluluklarımızın sadece çalışanlarımızla değil; konuklarımız ve tedarikçilerimiz, alt yüklenicilerimiz ve yetkili mercilerde benimsenmesini sağlamaya çalışırız. Yerel yönetimler, tedarikçi firmalar ve sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği yaparak çevre koruma ve sosyal sorumluluk projeleri üretilmesine katkıda bulunuruz.
  • Tüm karar alma aşamalarında sürdürülebilirlik düşüncesi ön planda olacaktır. Personel eğitimi ve farkındalığı arttırılacaktır. Atık oluşumu kaynağında azaltılmaya çalışılacaktır.
  • Hammadde ve malzeme satın alırken çevreye zarar vermeyen ya da az zarar veren ürünler tercih edilecektir. Hem işletmenin atık oranı azaltıcı hem de çevrenin bir parçası olan hayvanların yaşam mücadelelerine destek olunacaktır. Yapılacak küçük değişikliklerle enerji tasarrufu sağlamak, Tüm cihazların bakımını yapmak ve etkili çalıştıklarından emin olmak, Otelin çevre performansı sürekli izlenecek ve sonuçlara göre gerçekçi hedefler belirlenecektir. Kültürel mirası ve doğayı koruma projelerine destek verilecektir.
  • Bulunduğumuz yerlerde, yerel istihdamı arttırmak, yerel bölge halkına destek olmak, doğal yaşamı korumak ve zenginleştirmek, kültürel mirasın tanıtılmasına ve korunmasına katkı sağlamak, biyo çeşitliliği arttırmak için gerekli her türlü önlemi alır, çevremize sahip çıkmak adına yaptığımız tüm faaliyetleri kamuoyuyla paylaşırız.
  • Sürdürülebilirlik kapsamında misafir ve çalışan memnuniyetini sağlamak için misafirlerimizin ve çalışanlarımızın hizmetimiz kapsamında görüşlerini alarak sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmaları yaparız.
Size Özel Kampanyalar
Haber bültenimize abone olun ve size özel kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun...
Siz değerli misafirlerimize daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla yerel ve uluslararası kalite ve hizmet çalışmalarımız devam etmektedir.
REZERVASYON BİZİ ARAYIN
KAPAT
Dedeman İstanbul
Kişi Sayısı
Yetişkin
1
Çocuk
0