Toplantı ve Etkinlik - Dedeman Hotels & Resorts International
Dedeman Van Resort & Aquapark
Dedeman Van Resort & Aquapark

 

TOPLANTI VE ETKİNLİK

Dedeman Van Resort & Aqua çok amaçlı toplantı salonları, profesyonel banket ve teknik ekibi sayesinde ihtiyaç ve beklentilerinizin üzerinde bir hizmet vermekteyiz. Tüm toplantı salonlarımız çeşitli kurulum alternatifleri sunarak etkinlikleriniz için esneklik sağlamaktadır. Her salon; gala yemeği, toplantı, konferans, kokteyl, workshop veya yönetim kurulu toplantılarınız için istediğiniz doğrultuda düzenlenmekte ve salonlar kombine edilebilmektedir.

 

Etkinliğinizin büyüklüğüne bağlı olarak profesyonel servis ekibimiz, 2 tane toplantı salonumuzda toplamda 5 ila 200 katılımcı, düğünlerde (havuzbaşı) maksimum 1200 katılımcıya hizmet verebilmektedirler. Salonlarımızda kahve, çay ve atıştırmalık, kahvaltı ve öğle yemeği,akşam yemeği servisi yapabilmektedirler.

DÜĞÜN DAVETLERİ

Şık ve unutulmaz düğünler için doğru adres Dedeman Van Resort & Aqua, sunduğu kusursuz hizmet,farklı dekorasyon seçenekleri ile çağdaş ve şık bir düğün için ideal bir mekandır. Deneyimli mutfak ekibimiz, özel düğün menüleri ve ziyafetinizi tasarlamanıza yardımcı olmaya hazırdır. Düğününüzü kusursuz gerçekleştirme kısmını bize bırakın, böylece bir ömür boyu sürecek olan anılarınızı yaratmanın tadını çıkarabilirsiniz...

Size Özel Kampanyalar
Haber bültenimize abone olun ve size özel kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun...
Siz değerli misafirlerimize daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla yerel ve uluslararası kalite ve hizmet çalışmalarımız devam etmektedir.
REZERVASYON BİZİ ARAYIN
KAPAT
Dedeman Van Resort & Aquapark
Kişi Sayısı
Yetişkin
1
Çocuk
0