Login

Haberler

 • Dedeman ACE of M.I.C.E Fuarı’nda Yerini Aldı

  Dedeman ACE of M.I.C.E Fuarı’nda Yerini Aldı 27 Şubat 2014

  27 Şubat – 1 Mart 2014 tarihleri arasında düzenlenen Kongre, Toplantı ve Etkinlik Sektörü Fuarı’na katılan Dedeman Grubu mevcut ve yeni otellerini tanıttı.

  Ayrıntılı Bilgi
 • Dedeman Hotels & Resorts International Moskova’da Otel Açıyor

  Dedeman Hotels & Resorts International Moskova’da Otel Açıyor 21 Ocak 2014

  Dedeman Hotels & Resorts International, otellerine bir yenisini daha ekliyor. 2014 yılının son çeyreğinde açılışı gerçekleştirilecek Dedeman Park Izmailova, Moskova’daki konuklarını Geleneksel Dedeman Misafirperverliği ile ağırlayacak.

  Ayrıntılı Bilgi
 • Dedeman'da Yeni Dönem!

  Dedeman'da Yeni Dönem! 17 Aralık 2013

  Dedeman Grubu tarafından 2013 verilerinin de değerlendirildiği 9. basın ve kamuoyu bilgilendirme toplantısında 2023 beklentileri ve hedefleri açıklandı. Grup ayrıca otelcilik hisselerinin tamamının Murat Dedeman ve ailesi tarafından devralındığını ve bu konudaki hukuki süreçlerin tamamlandığını da ilk defa resmi olarak kamuoyu ile paylaştı.

  Ayrıntılı Bilgi
 • Cumhuriyet'in 90. Yılında 90 Çocuk Ata'nın Huzurunda!

  Cumhuriyet'in 90. Yılında 90 Çocuk Ata'nın Huzurunda! 14 Kasım 2013

  Türkiye’nin en yaygın oteller zinciri Dedeman Hotels & Resorts International, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 90. Yılını, hayata geçirdiği “90 Yılda 90 Çocuk” projesiyle kutladı. Türkiye’nin 11 ilinde misafirlerini “Geleneksel Dedeman Misafirperverliği” ile ağırlayan Dedeman Hotels & Resorts International, hizmet verdiği illerdeki çocukları Başkent Ankara’da bir araya getirdi.

  Ayrıntılı Bilgi
 • Dedeman Konya İkinci Kez En İyi Toplantı Oteli Seçildi!

  Dedeman Konya İkinci Kez En İyi Toplantı Oteli Seçildi! 31 Ekim 2013

  Orta Anadolu’nun en büyük kongre merkezli şehir oteli olan Dedeman Konya Hotel & Convention Center, Haliç  Kongre Merkezi’de 22 Ekim 2013 tarihinde gerçekleştirilen “2. Ace Of M.I.C.E. Ödülleri’nde, sağlık, bilişim, otomotiv, iletişim gibi farklı sektörlerden önemli isimlerin jüri üyeliği yaptığı değerlendirmede “Anadolu-Karadeniz Bölgesi En İyi Toplantı Oteli Ödülü”ne layık görüldü.

  Ayrıntılı Bilgi
E-BÜLTEN