Dedeman Hotels & Resorts International
KONYA
KONYA

 

Dedeman Konya Hotel & Convention Center, şehrin merkezinde konumlanmış ve 3078 m²’ye yayılmış toplam 12 adet toplantı salonu ile misafirlerinin her türlü ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Dedeman Konya, içerisinde üçe bölünebilen 1170 m²'lik Balo Salonu ve ikiye bölünebilen 570 m²'lik çok amaçlı Atlas Salonu ile kongre, seminer, konferans, toplantı ve davet organizasyonlarınız için Konya’nın merkezinde ideal çözümler sunar.


Aynı zamanda usta şefi ve ekibi ile keyifli kahve molaları, ince dokunuşlarla zenginleştirilmiş gala ve kokteyl menüleri ile size unutulmayacak bir lezzet deneyimi yaşatır.


Gün ışığı alan ve açılabilen pencereleri, yüksek tavanları, modern tasarım ve teknik ekipmanları ile Dedeman Konya, 10 kişiden 2500 kişiye kadar misafirlerine hizmet verebilmektedir. Konaklamalı toplantılarınızda ise konforlu ve lüks odalarda günün yorgunluğunu atarak rahatlamanızı sağlayacak her şeyi bulabilirsiniz.

Size Özel Kampanyalar
Haber bültenimize abone olun ve size özel kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun...
Siz değerli misafirlerimize daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla yerel ve uluslararası kalite ve hizmet çalışmalarımız devam etmektedir.
REZERVASYON BİZİ ARAYIN
KAPAT
Dedeman Konya
Kişi Sayısı
Yetişkin
1
Çocuk
0