Dedeman Wedding - Dedeman Hotels & Resorts International
KONYA
KONYA

 

Dedeman Wedding
Dedeman Wedding

MASAL GİBİ

Geleneksel Dedeman misafirperverliğini yansıtan profesyonel hizmeti, merkezi konumu, görkemli balo salonu, mükemmel kır düğünleri için bahçesi ve farklı dekorasyonları ile son stilleri sergileyen Dedeman Konya, çağdaş ve şık düğünler için Konya'da eşsiz bir adrestir.

PROFESYONEL ORGANİZASYON

Düğün dekorasyonunun yanı sıra müzik, fotoğraf, catering, ses ve ışık sistemi organizasyonu dahil pek çok hizmet sunan firma ile uyumlu çalışan Dedeman Konya, tüm çiftlere tarzlarına uygun farklı konseptleri, imzaları olacak kusursuz bir organizasyon sunarak yaşatıyor. Mutfak ekibinin oluşturduğu gurme düğün menüleri ile tadı damağınızda kalacak lezzetler sunuyor.

KUSURSUZ BİR GECE

Dedeman Konya, hayallerinizdeki düğünü size ve sizle yaratırken hiçbir detayın göz ardı edilmemesini sağlayacaktır. Düğününüzü kusursuz gerçekleştirme kısmını bize bırakın, böylece bir ömür boyu sürecek olan kusursuz anılarınızı yaratmanın tadını çıkarabilirsiniz...

Size Özel Kampanyalar
Haber bültenimize abone olun ve size özel kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun...
Siz değerli misafirlerimize daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla yerel ve uluslararası kalite ve hizmet çalışmalarımız devam etmektedir.
REZERVASYON BİZİ ARAYIN
KAPAT
Dedeman Konya
Kişi Sayısı
Yetişkin
1
Çocuk
0