Yeme-İçme - Dedeman Hotels & Resorts International
KONYA
KONYA

 

SAFRAN RESTAURANT


Toprak renklerinin uyumuyla göz okşayan dekora sahip mekân, 270 kişi kapasitesiyle sabah kahvaltılarınıza renk katıyor. Hafta içleri 06.30-10.30, hafta sonları  06.30-11.00 arası hizmetinizde olan Safran Restaurant kahvaltılarda Konya’da yaşayanların da tercihi. Yaz döneminde sabah kahvaltılarınızı Safran Teras'ta yapabilir, açık havanın tadını çıkabilirsiniz.

ON8 LOUNGE & RESTORAN

Otelimizin 18. katında bulunan 150 kişi kapasiteli A la carte restoranımız, haftanın belirli günleri yapılan canlı müziği ve zarif dekoruyla, misafirlerin hoşça vakit geçirdiği bir mekân. Haftanın her günü restoran bölümünde 12.00- 23.30, bar bölümünde ise 12.00-01.30 saatleri arasında hizmet veren mekan, muhteşem bir şehir manzarasına sahip.

LOBİ BAR

Dedeman Konya'da 08:00 ve 24:00 saatleri arasında hizmetinizde olan Lobi Bar'da sohbetleriniz, ayrı bir keyif veriyor. İş görüşmelerinizi de yapabileceğiniz mekanda, günün yorgunluğunu atmak için, size sunulan farklı kahve tatlarının keyfini yaşayın…

ODA SERVİSİ

Dedeman kalitesinde zengin menü seçeneklerini odanızda yaşamaya devam edebilirsiniz. 24 saat boyunca hizmet veren servisimiz arzu ettiğiniz tüm lezzetleri odanıza kadar getirmektedir. 

Size Özel Kampanyalar
Haber bültenimize abone olun ve size özel kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun...
Siz değerli misafirlerimize daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla yerel ve uluslararası kalite ve hizmet çalışmalarımız devam etmektedir.
REZERVASYON
KAPAT
OTEL SEÇİNİZ
Otel Seçiniz
Kişi Sayısı