Toplantı ve Etkinlik - Dedeman Hotels & Resorts International
KONYA
KONYA

 

TOPLANTI VE ETKİNLİK

Dedeman Konya Hotel & Convention Center, şehrin merkezinde konumlanmış ve 3078 m²’ye yayılmış toplam 12 adet toplantı salonu ile misafirlerinin her türlü ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Dedeman Konya, içerisinde üçe bölünebilen 1170 m²'lik Balo Salonu ve ikiye bölünebilen 570 m²'lik çok amaçlı Atlas Salonu ile kongre, seminer, konferans, toplantı ve davet organizasyonlarınız için Konya’nın merkezinde ideal çözümler sunar.

DÜĞÜN DAVETLERİ

Dedeman Konya, şık ve unutulmaz düğünler için en doğru adrestir. Sunduğu kusursuz hizmet, merkezi konum, görkemli balo salonu, mükemmel kır düğünleri için bahçesi ve farklı dekorasyonları ile son stilleri sergileyen Dedeman Konya, çağdaş ve şık düğünler için ideal mekandır. 

DIŞ İKRAM HİZMETLERİ

Dedeman Konya, tüm eğlence ve ev sahipliğini üstlendiğiniz organizasyonlarınızda başlangıçtan bitişe kadar olan tüm catering gereksinimlerinize çözüm sağlamaktadır. 

Size Özel Kampanyalar
Haber bültenimize abone olun ve size özel kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun...
Siz değerli misafirlerimize daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla yerel ve uluslararası kalite ve hizmet çalışmalarımız devam etmektedir.
REZERVASYON BİZİ ARAYIN
KAPAT
Dedeman Konya
Kişi Sayısı
Yetişkin
1
Çocuk
0