Dedeman Ana Sayfa
Login

OTEL HAKKINDA

Dedeman Park Bostancı şehrin nezih semtlerinden Bostancı'da yer alıyor.Şehrin elit alışveriş adreslerinin ve güçlü kültür sanat organizasyonlarının yapıldığı semtlere yakınlığıyla dikkat çeken Dedeman Park Bostancı, ulaşım ağınında merkezinde bulunuyor. Sabiha Gökçen Havaalanı'na sadece 30 km mesafede bulunan Dedeman Park Bostancı, en yakın metro istasyonuna 200 m uzaklıktaki konumuyla şehir içi ulaşımı açısından rahat bir noktada yer alıyor.

KONAKLAMA

Dedeman Park Bostancı, konfor ve huzuru bir arada sunuyor. 110 adet odayla hizmet verecek otelde, odalar 22 m2 ve 30 m2 arasında değişirken şıklık, konfor ve pratiklik öne çıkıyor.

Sunum

YEME & İÇME

Park Restaurant:

Leziz yemekler hazırlayan bir mutfağa sahip olan Dedeman Park Bostancı misafirlerine 86 kişi kapasiteli restoranıyla hizmet veriyor. Park Restaurant misafirleri için enfes tatlar yaratıyor.

TOPLANTI VE ETKİNLİKLER

Pisagor 1 ve Pisagor 2 isimli, 127 ve 64 m2'lik iki toplantı salonu bulunan otelin salonları; TV, DVD oynatıcıları, projeksiyon sistemleri, son teknoloji ses ve ışık ürünleriyle her türlü organizasyonda eksiksiz hizmet verirken farklı etkinlik çeşitlerine göre düzenlenebilmekte.

Adres: İçerenköy Mahallesi Değirmenyolu Caddesi Dere Sokak No :10 34752 Bostancı İstanbul
E-BÜLTEN