Dedeman Ana Sayfa
Login

Yeme & İçme

Pool Restaurant

Havuz kenarında, Dedeman Kapadokya’nın yemyeşil bahçesinin yanında konumlanmış olan açık hava restoranımız, 350 kişiye aynı anda hizmet verebilmektedir. Gurme yerel tatların servis edildiği restoranımızda ayrıca geniş bir yelpazede sunulan yerli ve yabancı içkiler ile rahat ve huzurlu bir akşamda yıldızların altında yemek yemeyi tercih edecek misafirlerimiz için mükemmel bir seçenektir.
Saatler: Her gün 06:30 - 10:00 ve 19:00 - 22:00

Erciyes Restaurant

Geleneksel Dedeman Misafirperverliği ve Dünya mutfaklarından farklı lezzetler, 250 kişi kapasiteli samimi ve göz alıcı restoranımızda bir araya gelmektedir. Erciyes Restaurant’a gelerek, restoranımızın Dedeman imzasını taşıyan alakart ve açık büfe spesyallerinin keyfini çıkarabilirsiniz.
Saatler: Her gün 06:30 - 10:00 ve 19:00 - 22:00

Panorama Restaurant & Bar

140 kişilik kapasitesi ve 240 metrekarelik barı ile Panorama Restaurant & Bar, Kapadokya’nın en gözde mekanlarından biridir. Kapadokya ve Erciyes Dağı’nın müthiş manzarasına sahip Panorama Restaurant’da, Alakart servisleri ile Dedeman şeflerinin zevkinize hitap edecek özel yemekleri Kapadokya’nın güzelliğini tamamlayacak en iyi tercih olacakdır. 

Saatler: Her gün 19:00 – 24:00

Şarap Evi

Kapadokya, Türkiye’de kendine özgü şarapları ile ün salmış bir şarap cennetidir. 140 kişilik Şarap Evi, her gece canlı müzik eşliğinde Kapadokya’nın meşhur şarapları dışında ithal şaraplar da servis etmektedir. Şarapların yanında farklı aperatiflerin de sunulduğu Şarap Evimiz, leziz kombinasyonları deneyimleyebileceğiniz bir mekandır.
Saatler: Her gün 17:00 - 01:00

Oda Servisi

  • <ar:tag/>

Yirmi dört saat hizmet veren Oda Servisimizin menüsünde Dedeman imzasını taşıyan lezzetler sunulmaktadır. İster odanıza kahvaltı isteyin, ister ertesi günkü iş toplantısı için hazırlanırken gece yarısı atıştırmalığı tercih edin; oda servisimizden konforunuzdan ödün vermeden istediğinizi sipariş verebilirsiniz.

Saatler: 24 saat açıktır.
E-BÜLTEN