Dedeman Ana Sayfa
Login

Yeme & İçme

Turkuaz Restaurant

Açık büfe servisi ile 150 kişilik Turkuaz Restaurant, misafirlerine kahvaltının yanı sıra lezzetli öğle yemekleri için ferah ve rahat bir atmosfer sunmaktadır. Zengin bir öğlen yemeği veya atıştırmalık; Yoğurtlu Türk kuzu şişi veya bahçe sebzeleri ile haşlanmış levrek gibi, Türkiye’deki geleneksel mutfağın modern dokunuşla harmanlandığı tüm yemekler ustalıkla hazırlamakta, güler yüzlü ve özenli servis personeli tarafından servis edilmektedir.
Saatler: Açık büfe kahvaltı 7:00 – 10:30, Öğle yemeği 12:00 – 15:00

Lobby Lounge

Geniş lobi pencerelerinden süzülen ışık; konforlu ve rahat olan, toplantılarınız arasında bir gurme kahve içmek, kokteylleri tatmak veya sevdiğiniz şarabınızı yudumlamak için akşamüstleri tercih edebileceğiniz açık ve geniş barımızı aydınlatır. Lüks deri koltuklar ve haftanın altı günü canlı çalınan piyano müziği ile Lobby Lounge toplantı sonrası müşterileriniz veya iş arkadaşlarınızla yemek öncesi içkiler için ideal bir ortam yaratır.
Saatler: Açık büfe kahvaltı 7:00 – 24:00, Öğle yemeği 12:00 – 15:00

Oda Servisi

  • <ar:tag/>
Yirmi dört saat hizmet veren Oda Servisi, menüsünde otelin en iyi restoranlarında servis edilen gurme yemekleri bulunan, Dedeman imzasını taşıyan lezzetleri sunmaktadır. İster odanıza kahvaltı isteyin, ister ertesi günkü iş toplantısı için hazırlanırken gece yarısı atıştırmalığı tercih edin; oda servisinden her öğünü sipariş verebilirsiniz; hem de konforunuzdan ödün vermeden.
Saatler: 24 saat açıktır.
E-BÜLTEN