Dedeman Ana Sayfa
Login

Park Dedeman Trabzon

Kaşüstü Belediyesi Şana Mevkii No:75 Yomra, Trabzon - Türkiye

Telefon: +90 462 888 4 666

Email: parktrabzon@dedeman.com

Park Dedeman Trabzon, Doğu Karadeniz Bölgesi’nin hem sosyal hem de ticari anlamda en hareketli şehirlerinden biri olan Trabzon’u, Dedeman hizmet ve kalite anlayışı ile buluşturdu. Şehrin ilk yerel markalı uluslararası otel zinciri olma unvanını taşıyan Park Dedeman Trabzon, 117 superior, 24 Junior Suite, 6 süit ve 2 engelli erişimli olmak üzere toplamda 149 oda ile hizmet veriyor. Karadeniz Sahil Otobanı’ndan direk girişi olan otel, havaalanına sadece 7 kilometre mesafede yer alıyor. Tamamı gün ışığı alan 5 adet çok amaçlı toplantı salonunun bulunuyor olması, Park Dedeman Trabzon’un iş amaçlı seyahatlerde bölgenin en fazla tercih edilen konaklama seçeneklerinden biri olarak öne çıkmasını sağlıyor. Ayrıca deniz manzaralı konumu, şehir merkezi ve turistik noktalara da son derece yakın oluşu, sağlıklı ve hijyenik beslenme, spor yapabilme olanakları ile tatil amaçlı seyahat eden konuklar için de unutulmaz bir konaklama deneyimi sunuyor.

Park Dedeman Trabzon Park Dedeman Trabzon Park Dedeman Trabzon
Tümü
ÖZEL FIRSATLAR

ÖZEL FIRSATLAR

Keyifli bir Dedeman misafirliği yaşatarak seyahatlerinizden daha fazla zevk almanıza katkıda bulunabilmek amacıyla sizin için özel paketler hazırladık.
DESTİNASYON

DESTİNASYON

İstanbul’un cazibeleri, ziyaretçilerini bin yıldır bu ticaret, iş ve kültür merkezine çekmektedir. Otel; iş, gezi ve konferanslar için yaptığınız seyahatlariniz için mükemmel bir konaklama seçeneğidir.
Video Tur

Alternative content

E-BÜLTEN

Alternative content