Dedeman Ana Sayfa
Login

Park Dedeman Elazığ

Akpınar Mahallesi Kuluöztürk Sokak No:41 Elazığ - Türkiye

Telefon: +90 424 233 5523

Email: parkelazig@dedeman.com

Park Dedeman konseptinin yeni halkası olan Park Dedeman Elazığ, Anadolu’nun en eski yerleşim merkezlerinden biri olan Elazığ’da kapılarını açtı. 3’ü süit, 3’ü engelli erişimli ve 66’sı standart olmak üzere tamamı şehir manzaralı 72 odayla hizmet veren Park Dedeman Elazığ, 877 m2’lik kullanım alanına sahip toplantı salonları, gün ışığı alan şehir manzaralı balo salonu, kapalı havuzu, spa merkezi ve zengin menülü Amber Restoran’ı ile benzersiz bir konaklama deneyimi sunuyor. Otogara sadece 1 km, havaalanına ise 13 km uzaklıkta yer alan otel merkezi bir konumda yer alıyor. Haloterapi imkanı sunan “Tuz Odası” sağlığına dikkat eden misafirler için Park Dedeman Elazığ’ın sunduğu ayrıcalıklı hizmetler arasında yer alıyor.

Park Dedeman Elazığ Park Dedeman Elazığ Park Dedeman Elazığ Park Dedeman Elazığ
Tümü
Özel Fırsatlar

Özel Fırsatlar

Keyifli bir Dedeman misafirliği yaşatarak seyahatlerinizden daha fazla zevk almanıza katkıda bulunabilmek amacıyla sizin için özel paketler hazırladık.
Destinasyon

Destinasyon

Park Dedeman Elazığ, önemli yerleri keşfetmek için olduğu kadar aynı zamanda toplantı programınız için de en ideal konumdadır
Video Tur

Alternative content

E-BÜLTEN

Alternative content