Dedeman Ana Sayfa
Login

Toplantı & Etkinlikler

<ar:tag/>

Toplantılar ve Sosyal Etkinlikler

Dedeman Ski Lodge Palandöken’in çok amaçlı ve geniş toplantı salonları, profesyonel toplantı ve teknik personeli sayesinde ihtiyaç ve beklentilerinizin üzerinde bir hizmet vermekteyiz. Toplam toplantı alanımız 610 metrekaredir ve 1.200 katılımcıyı aynı anda ağırlayabilmektedir. Son teknoloji kapsamındaki olanaklarımız; gelişmiş AV teknolojisi, projeksiyon sistemleri, televizyonlar, dvd oynatıcılar, kablosuz mikrofonlar ve ışık ve ses sistemleri ile donanmıştır. Etkinliğinizin büyüklüğü ne olursa olsun; yönetim kurulundan galalara kadar profesyonel catering ekibimiz, kapalı alanlarda 5 ila 1.200 katılımcıya hizmet verebilmektedir. Kahve, çay ve atıştırmalık, kahvaltı ve öğle yemeği servisi yapabilmektedir.

Kat Planı
<ar:tag/>

Düğünler

Dedeman Ski Lodge Palandöken, şık ve unutulmaz düğünler için en doğru adrestir. Sunduğu kusursuz hizmet, merkezi konum, görkemli balo salonu ve farklı dekorasyon ile son stilleri sergileyen Dedeman Ski Lodge Palandöken, çağdaş ve şık bir düğün için ideal mekandır. Mutfak ekibimizin oluşturduğu gurme düğün menüleri ile unutulmaz olduğu kadar olağanüstü ziyafetinizi tasarlamanıza yardımcı olmaya hazırız. Pasta kesimini düşünmeye sıra geldiğinde, lüks pasta tasarımlarımızdan istediğinizi seçebilir veya pasta tasarımcımız ve usta şefimiz ile kendi özel dizaynınızı yaratabilirsiniz. Dedeman Ski Lodge Palandöken’in profesyonel düğün planlaması; açılış kokteylinden ordövre, müzikten dekorasyona kadar tüm günü kapsamaktadır. Özetle Dedeman Ski Lodge Palandöken, hayallerinizdeki düğünü size ve sizle yaratırken hiçbir detayın göz ardı edilmemesini sağlayacaktır. Düğününüzü kusursuz gerçekleştirme kısmını bize bırakın, böylece bir ömür boyu sürecek olan anılarızı yaratmanın tadını çıkarabilirsiniz.
<ar:tag/>

Dış İkram Hizmeti

Dedeman Ski Lodge Palandöken, tüm eğlence ve ev sahipliğini üstlendiğiniz organizasyonlarınızda başlangıçtan bitişe kadar olan tüm catering gereksinimlerinize çözüm sağlamaktadır. Dedeman Ski Lodge Palandöken Dış Catering ekibi; Dedeman imzasını taşıyan hizmet, lezzet ve yüksek kalite cam bardaklar ve şık sofra takımı ile servis yapmaktadır. Böylece size misafirlerinizi ağırlamanız için fırsat tanımaktadır. Onlarca yıllık büyük etkinlik planlama deneyimleri olan profesyonel catering ekibimiz, 50-1.000 kişilik kusursuz oturmalı akşam yemekleri ve 700 kişiye kadar resepsiyonlar organize edebilmektedir. Mükemmel dekorasyondan kişiye özel menüye kadar güler yüzlü ve kibar ekibimiz sizin ve misafirlerinizin ihtiyaçlarının tamamen karşılandığından emin olacak, böylece organizasyonunuzun unutulmaz hatıralar arasına girmesini sağlamanıza fırsat tanıyacaktır.

                   
Oda AdıAlan (m2GenişlikUzunlukYükseklikBanketResepsiyonSınıf Düzeni"U" DüzeniTiyatro Düzeni
Akdora 610 22.50 30.00 3.50  450 600 408 84 650
Akdora 1 225 15.00 15.00 3.50 190 200 144 42 300
Akdora 2 225 15.00 15.00 3.50 190 200 144 42 300
Kapasite Tablosunu renkli yazdırabilmek için lütfen tarayıcınızın menüsünden Yazdır > Sayfa Düzeni > Arka Planı yazdır (renkler ve resimler) seçeneğini açmanız gerekmektedir.
E-BÜLTEN