Dedeman Ana Sayfa
Login

Dedeman Oskemen Tavros

Permitina Sokak, No:11/1 070000, Ust-kamenogorsk / Kazakistan

Telefon:  +7 (723) 220 82 08 | Fax:  +7 (723) 220 82 05

Email: oskemen@dedeman.com

Kazakistan’ın önemli ticaret ve sanayi merkezlerinden biri olan Oskemen şehrinde yer alan Dedeman Oskemen Tavros, İrtiş Nehri kenarında, şehir merkezindeki konumuyla misafirlerini ağırlıyor. İrtiş Nehri ve çevresi bölgenin önemli ticaret ve sanayi merkezlerinden biri. Şehrin iş dünyasının ihtiyaçlarına cevap verecek uluslararası standartlardaki ilk oteli olan Dedeman Oskemen Tavros, toplam 133 odası, dünya mutfaklarından eşsiz lezzetler sunan restoranları, Spa merkezi ve tüm toplantı ihyitaçlarına cevap veren toplantı salonları ile Kazakistan’da “Geleneksel Dedeman Misafirperverliği”ni konuklarına yaşatıyor.

Dedeman Oskemen  Tavros Dedeman Oskemen  Tavros Dedeman Oskemen  Tavros
Tümü
ÖZEL FIRSATLAR

ÖZEL FIRSATLAR

Keyifli bir Dedeman misafirliği yaşatarak seyahatlerinizden daha fazla zevk almanıza katkıda bulunabilmek amacıyla sizin için özel paketler hazırladık.
DESTİNASYON

DESTİNASYON

Doğu Kazakistan’da bulunan Oskemen, Altay Dağları’nın eteklerinde, Ulba ve İrtiş nehirlerinin kesiştiği noktada yer alıyor. Kazakistan son dönemdeki yatırımları ve doğal zenginliklerinin işlenmeye başlaması ile dünya ekonomisinin önemli bir üyesi oldu.
Video Tur

Alternative content

E-BÜLTEN

Alternative content